תקנון

  1. מבוא

1.1.  ברוך הבא לאתר www.biosline.co.il (להלן -"האתר"), את האתר מפעילה חברת איי. אס. סי. מותגים בינלאומיים בע"מ מלוד ח.פ. 515429744 (להלן - "החברה" או "מנהל האתר" או "מותגים בינלאומיים").

1.2.  גישה אל האתר מאושרת בכפוף לתנאים המפורטים להלן (להלן - "תנאי השימוש").

1.3. על המשתמש באתר לקרוא את תקנון זה בעיון טרם גלישה באתר. המשך גלישה ועיון במידע המפורסם מהווים את הסכמת המשתמש להוראות התקנון.

1.4. תקנון האתר ניתן לשינוי בכל עת ע"י מותגים בינלאומיים, על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך במסירת הודעה מראש. מותגים בינלאומיים רשאית, לתקן, להוסיף או לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת. שינוי בתקנון יכנס לתוקפו מרגע פרסומו באתר.

1.5.  השימוש בלשון זכר בלבד הינו לצורך הנוחות בלבד ואילו התנאים יחולו על כל משתמשי האתר.

  1. תנאי שימוש באתר:

 2.1 ההרשמה לאתר מיועדת לבני 18 ומעלה בלבד.

2.2 בעת ההרשמה לאתר יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמא אישית אשר ילוו את המשתמש בכל שימוש באתר. לאחר מכן יש לספק מידע נוסף: ת.ז, כתובת, דוא"ל, טלפון וכ"ד.

2.3 ההרשמה לאתר הינה אישית ואין לצרף אדם נוסף ללא הסכמתו ומבלי שקרא את תקנון האתר.

2.4 אין להשתמש באתר זה לצרכי מסחר ו/או בכל שימוש אחר למטרה בלתי חוקית.

2.5 אין באפשרות מותגים בינלאומיים לבצע סינון או ניפוי של הנרשמים באתר.

2.6 בעת ההרשמה למאגר הלקוחות של מותגים בינלאומיים הלקוח מאשר משלוח דיוור ישיר בעל תוכן פרסומי באמצעות הדואר, דואר אלקטרוני, ומכשיר הטלפון הנייד (SMS) וזאת ללא כל עלות מצד הלקוח.

2.7 מעבר לדיוור חומר פרסומי, הודעה על מבצעים וכ"ד, מותגים בינלאומיים לא תעשה  כל שימוש במידע זה ללא הרשאת הלקוח, להוציא מקרים בהם נדרש הדבר על פי דין כדי למנוע שימוש לרעה.

2.8 בעת פניית הלקוח באמצעות הדואר האלקטרוני תשמש כתובתו אך ורק לצורך מענה ולא למטרה אחרת וכמו כן לא תימסר כתובתו לכל גוף אחר. במידה והלקוח מעוניין לקבל באמצעות הדואר האלקטרוני מידע נוסף ממותגים בינלאומיים עליו ליידע את מותגים בינלאומיים בדבר רצונו.

 

  1. מידע ותכנים באתר:

3.1 אתר מותגים בינלאומיים הינו אתר תוכן, פרסום ושיווק, מעת לעת האתר יכלול כתבות תוכן, הטבות שונות, מבצעים, מענה לשאלות לקוחות והכל בכפוף לתקנון האתר.

3.2 התכנים והמידע המוצגים באתר מקורם במנהל האתר ו/או במותגים בינלאומיים ו/או תכנים שמקורם בצדדים שלישיים. מנהל האתר ישתדל שהמידע יהיה מדויק אם כי ייתכנו אי דיוקים ושיבושים בין היתר, הקורים עקב תקלות טכניות או טעויות אנוש. מובהר בזאת כי מנהל האתר ו/או מותגים בינלאומיים לא יהיו אחראים לכל נזק עקיף ו/או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר.

3.3 תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל באתר.

3.4 מותגים בינלאומיים אינה מתחייבת לכמות מלאים בכל הנוגע לפירסומי המוצרים באתר.
 

  1. קישורים לאתרי אינטרנט ושירותים נוספים

4.1 באתר עשויים להיכלל קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים ע"י מותגים בינלאומיים. מותגים בינלאומיים לא תישא באחריות לאתרי האינטרנט המקושרים ואין לראות בקישור לאתר כלשהו משום המלצה על אותו אתר. הקישורים נועדו אך ורק לנוחיותם ולידיעתם של המשתמשים. מותגים בינלאומיים רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.

  1. תקלות ואבטחת מידע

5.1. המשתמש באתר מצהיר כי ידוע לו כי יתכנו מקרים, בין אם בשליטת מנהל האתר ובין שלא בשליטתו, לרבות הפסקות חשמל, פריצות לאתר, נפילת שרתים טעויות אנוש וכו' בהן יאבד מידע ו/או יוצג מידע חלקי ו/או מוטעה ו/או לא תתאפשר הגלישה באתר ו/או לא יישמרו פרטים שנמסרו על ידו לאתר, ו/או וכל תקלה אפשרית אחרת, והוא מוותר על כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בעניין זה.

5.2. מותגים בינלאומיים אינה מתחייבת כי האתר יופעל ללא הפרעה, או בלי טעויות, או הפסקות  או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשב מנהל האתר, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים.

  1. החזרת מוצרים וביטול הזמנות

6.1. ניתן לבטל הזמנה שנעשתה באתר האינטרנט, כל עוד לא נשלחו המוצרים על ידי החברה או מי מטעמה אל הכתובת שנמסרה. ההודעה על ביטול ההזמנה תיעשה טלפוני, הכל בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

6.2. מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית, ניתן להחזיר לחברה תוך 14 יום ע"י משלוח אל החברה (המשלוח ישולם ויבוצע ע"י הלקוח). האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין.

6.3. כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר. לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו.

  1. תנאים נוספים

7.1.  אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות. בכלל זה, אין לפרסם כל מידע שהוא מעליב, משמיץ, שקרי, מאיים, פוגע בפרטיות, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.

7.2.  באם גולש יפר את תנאי התקנון מנהל האתר יהיה רשאי להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישתו לאתר.

7.3.  מותגים בינלאומיים רשאית להמחות את זכויותיה לפי תנאי שימוש אלה לכל צד שלישי כפי שתמצא לנכון וללא כל חובה מצד מותגים בינלאומיים לפרסם את דבר ההמחאה, כאמור, באתר.

7.4 פרשנות אכיפתו של תקנון זה בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

גלישה באתר מהווה הסכמה לקבל ולנהוג על פי התקנון ולכן מי שאינו מסכים לתנאי השימוש חלקם או כולם, מתבקש שלא לעשות שימוש באתר זה.

logo בניית אתרים